100 zábavných pohybových her

Kategorie: Recenze

Malá a kompaktní knížka nabitá nápady na pohybové hry! Rozhýbejte díky hrám děti téměř kdekoliv - na oslavě, na táboře nebo jen tak při volné chvíli. Celá stovka veselých a akcí nabitých her uvnitř této sbírky.

Další z mnoha knih, uvnitř nich najdete řadu inspirace pro nejrůznější hry s dětmi. Tato je zaměřena výhradně na ty pohybové - ideálně tedy na ven, spousta z nich ale jde praktikovat i uvnitř (velká místnost, klubovna, tělocvična,..). Vždy jedna stránka vyhrazena na popis hry, výpis případných pomůcek a často také varianty, jak hru obměnit. Některé také obsahují důležitá upozornění, abychom se vyvarovali problémům.

Autorkou je německá sportovní trenérka Antje Suhr. 

Je libo nejrůznější hry na honěnou či chytanou? Nebo zapojit do hry míče či předměty každoděnní potřeby? Na více jak 100 stránkách najdete také štafetové hry, hry do kruhu, kooperativní nebo seznamovací aktivity. Je toho opravdu spousta. 

Mrkněte na ukázku z knihy v příloze (PDF) nebo na stránky nakladatelství Portál, kde si knihu můžete zakoupit. 

favorite_border Přidat do oblíbených

Stáhnout přílohu

Přiložené soubory mohou stahovat jen přihlášení uživatelé! Přihlásit se

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 284 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář