Adopce a sponzorství zvířete v ZOO

Kategorie:

Celoročně otevřená brněnská zoo nabízí možnost si některé z chovaných zvířat adoptovat či sponzorovat jeho chov. Za roční poplatek je možné vybrané zvíře podpořit určitou částkou. Velmi zajímavá možnost pro školy a neziskové organizace, ale také pro fyzické či právnické osoby. Adopce či sponzorství nabízí i pro přispěvatele několik odměn a výhod.

Na stránkách brněnské ZOO si můžete vybrat jedno z velké spousty zvířat, jehož chov chcete podpořit. U každého zvířete je uvedena adopční suma, která zhruba pokryje roční náklady na chov. Není-li tato částka pro vás únosná, ale zvířátko sponzorovat přesto chcete, můžete si zvolit vlastní výši, minimálně však 500 Kč ročně.

S každým dárcem je uzavřena darovací smlouva s platností rok od data uzavření. Dar je odpočitatelná položka z daňového základu.

Po uzavření smlouvy získáte adopční certifikát, čtvrtletník Zooreport, adopční samolepku a volné vstupenky (počet se odvíjí podle výše příspěvku, více info v tabulce na stránkách) Zoo Brno vás také uvede na webových stránkách i na popisku u výběhu zvířete.

Veškeré informace naleznete na stránce Adopce a sponzorství.

 

Víte i o jiných zoologických zahradách, kde nabízí podobnou možnost? Kontaktujte nás na info@zabav-deti.cz a my tento článek rozšíříme! 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,2/5. Hodnotilo 206 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář