Čaroděj Modromír

Vydejte se s dětmi na dobrodružnou cestu s čarodějnickou školou. Zpestření pro několik následujících dnů a možnost vytáhnout děti na procházku do přírody! Herní novinka, která našla dostatečnou podporu v kampani na Hithitu v roce 2020.

Čaroděj Modromír je sada herních karet, která děti vtáhne do děje čarodějnické školy a navíc je bude vést k pomoci ostatním.

Dějem a učením kouzel děti provádí Modromír pomocí spousty karet. Nejprve vyučuje jednotlivá kouzla, pro která jsou potřebné různé ingredience (kouzelné i skutečné). Následně se kouzla uplatňují v praxi a to často formou nějaké pomoci.

Pro zpestření hry je vhodné jednotlivé předměty ke kouzlení hledat v přírodě při procházce či výletu. 

Úvodní dopis od čaroděje Modromíra

Pokud dítě dostatečně zaujme tato hra s čarodějem, je možné po "vyplýtvání" celé sady karet pokračovat rozšířením, které naváže na naučené znalosti a dále rozvine děj. 

Česká hra je dostupná na stránkách čarodějnické školy, kde kromě jiného naleznete i například audioknihu Vnučka čaroděje Modromíra.

Tak vzhůru čarovat! 

 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,2/5. Hodnotilo 321 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář