Dekorační vánoční stromek

Nezbytnou součástí Vánoc je zajisté živý vánoční stromeček, ozdobený, nasvícený a pod kterým se objeví dárečky. Proč si ale nepřipravit další menší dekorační stromečky, abychom měli tento vánoční symbol ještě více na očích?

Předem si připravíme několik nezbytných pomůcek. V obchodech s dekoracemi seženeme polystyrénový kužel, který bude tvořit jádro stromku. Na jeden stromek budeme potřebovat šišky (například z douglasky), skořápky z pistácií, perličkykorálkyozdobný drátek a další libovolné pomůcky na ozdobu. Vše budeme spojovat tavnou pistolí.

Na kužel přilepíme šišky pomocí tavné pistole. Na připevněné šišky dále tavnou pistolí připevňujeme skořápky pistácie, perličky a další ozdoby. Drátek a korálky můžeme na stromeček omotat, v případě potřeby na několika místech také pojistit jejich soudržnost tavnou pistolí. 

Výsledný stromeček může vypadat například takto:

Úvodní foto: clipart-library.com (rámeček)

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 308 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář