HRY plné nápadů a fantazie

Kategorie: Recenze

Hledáte ucelenou knižní formu plnou nápadů na hry, kterými byste se mohli inspirovat? Tato recenzovaná kniha nabízí více jak 250 her, které s dětmi můžete hrát venku i uvnitř. Pojďme si knihu nakladatelství Portál přiblížit!

Zhruba 150 stránek dlouhá kniha čítá téměř tři stovky námětů pro tvořivé hry a činnosti, které si děti mohou vyzkoušet ve škole, v družině, na škole v přírodě, na táboře, kroužcích či ve volných chvílích s rodiči. Cílem her je poskytnou dětem dostatek příležitosti k uplatnění fantazie a tvořivosti.

Hry napomáhají u dětí rozvíjet a zdokonalovat verbální schopnosti i mimoslovní vyjadřování, schopnost naslouchání a vzájemné komunikace, jemnou motoriku, pohybové schopnosti, smyslové vnímání, logické myšlení i výtvarné schopnosti.

Tento titul je určen zejména pro učitele, vychovatelům a všem, kdo ve volném čase pracují s dětmi a mládeží. 

Knihu si můžete objednat přímo v eshopu nakladatelství Portál.cz.

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,9/5. Hodnotilo 436 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář