Inovativní způsob učení dětí na nočník

Sponzorováno

Naučit dítě na nočník bez nervů a bez nehod? Jde to! Díky správné motivaci chodí na nočník samo. Ne, protože musí. Protože chce. Vyzkoušejte POTTY TABS.

Jak POTTY TABS funguje?

Pro úspěšný nácvik dítěte na nočník je potřeba dítě nejen zaujmout, ale také jeho zájem udržet. Zatímco zaujmout dítě nebývá těžké, s udržením jeho zájmu už to bývá těžší. POTTY TABS byly navrženy tak, aby aktivovaly smyslové vnímání dítěte a překvapily dítě při každém použití nočníku. Používáním POTTY TABS tablet do nočníku tak u dítěte dochází ke zvnitřnění vnější motivace, což vede nejen k většímu zájmu dítěte o danou činnost, ale také k jeho udržení. Složení tablet bylo navíc navrženo tak, aby tablety přírodní cestou jemně čistily nočník při jeho použití. Při nácviku na nočník tak bude ve Vaší domácnosti udržena hygienická čistota.

Podpořte tento český produkt v soutěži od T-Mobile - http://www.rozjezdy.cz/online-hlasovani/160/

Snadné použití POTTY TABS:

POTTY TABS dnes slaví úspěch dokonce i v Austrálii a na Novém Zálandu. Od srpna bude k dostání také ve všech drogériích dm. Více informací najdete na www.bartscompany.com/cs

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,9/5. Hodnotilo 232 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář