Inspirace pro originální vánoční dárek

Kategorie:

Děti dobrovolně zahodí počítač, vypnou televizi a půjdou si hrát! Utopie? Ne tak docela. Stačí, když se budou mít kde vyřádit za každého počasí. Ideální to je v teple domova. Dopřejte jim možnost pohybu v domácích podmínkách a uvidíte, jak se Vaše rozjívené, znuděné ratolesti mění v pohodové a veselé děti.

Potřeba neustálého pohybu je totiž pro děti zcela přirozenou vlastností. Díky pohybu se neustále rozvíjejí, získávají přehled o světě kolem a především pohyb je velmi zdravý a prospěšný pro správný vývoj rostoucího dětského tělíčka.  Správná dávka pohybu se projeví i na vyrovnanější psychice.

Paní Sobková z Karviné ví, jak moc je pohyb pro zdraví dětí důležitý, a proto se rozhodla začít s vývojem a následně výrobou dětských hřišť. Její sportoviště jsou velmi originální. Jedná se o ucelený a velmi propracovaný závěsný multifunkční systém domácí tělocvičny. Tělocvičny vyrábí ve dvou variantách.

  • Mini tělocvična na domácí použití
  • Mini tělocvična pro komerční užití, například v mateřských školách, dětských centrech, školních družinách

Základem konstrukce je kovová středová tyč se čtyřmi sklápěcími rameny, na která si zavěsíte podle potřeby nejrůznější cvičební závěsné prvky. V pokojíčku tak děti rázem mohou bezpečně šplhat třeba po žebříku, točit se na hrazdě, boxovat do pytle, cvičit na gymnastických kruzích, houpat se na laně apod. Variací je mnoho! Vybrat si můžete svou ideální sestavu podle svých představ přímo u výrobce za zaváděcí ceny www.gabigym.eu.

Svým originálním vánočním dárkem způsobíte svým dětem velkou radost a zároveň přispějete k jejich zdravému vývoji.

Produkty GabiGym jsou certifikovány.

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 660 návštěvníků

Přidejte komentář