Je LEGO® pro dívky? Určitě!

Kategorie: Hry do místnosti Sponzorováno

Spousta lidí si spojuje kostky LEGO® pouze se zábavou a sadami pro chlapce. Takové uvažování je ale nesprávné. Tvůrci LEGO vytvořili také speciální sady přímo pro holčičky. Dá se s jistotou říci, že stavebnice zbožňují jak chlapci, tak i dívky bez ohledu na věk!

Jaké kostky LEGO vybrat pro holčičky?

Mnoho lidí si kupuje kostky nejen pro zábavu a zajímavý způsob trávení volného času, ale také pro zvláštní příležitosti. LEGO® Friends patří mezi nejprodávanější sady. Kultovní série se objevila na pultech v roce 2012 a byla vytvořena speciálně pro holčičky od 5 do 12 let. Jestli tedy hledáte výjimečný a unikátní dárek pro mladé dámy v tomto věkovém rozmezí, stojí za to popřemýšlet o této kolekci. Jde o sérii spousty rozmanitých tematických sad - např. mobilní butik, aquapark, pláž, stáj, pizzerie, hřiště pro zvířátka a mnohem víc! Všechny modely jsou velice kreativní a zároveň realistické. Co je pro dívky nejdůležitější, že jsou také plné barev a detailních prvků. Některé sady byly navrženy tak, aby obsahovaly hračky pro holky.

Cesta do světa fantazie

Holčičky mají rády všechno, co je spojené s pohádkami a je zároveň tajuplné a kreativní. Většina z nich by si přála absolvovat cestu do neobvyklého světa, představovat si při tom různé věci a odehrávat u toho různé role. Tvůrci LEGO pozorně sledují potřeby dětí. Inspirací je pro ně kouzelný svět Disneyho. Takto vzniklo kouzelné LEGO® DisneyTM.

Postavičky známé z pohádek vždy vyvolávají emoce a jejich aranžování pomocí kostek LEGO je opravdová zábava! Mezi klasické postavy patří Myšák Mickey, Myška Minnie, Kačer Donald, Kačka Daisy nebo známý a oblíbený Medvídek Pú. Z kostek LEGO je možné skládat jednotlivé postavy nebo jiné fascinující stavby. Tou, která se děvčatům bude jistě líbit, je zámek. To protože tam bydlí všechny princezny! Zajímavým nápadem, který jistě poskytne dětem mnoho příležitostí ke hře, jsou budovy a postavy v nich. Příkladem může být dům a kavárna Minnie Mouse, Popelčin královský kočár nebo luxusní a báječné královské stáje Belly a Lociky!

Univerzální sady LEGO

Když se zmiňujeme o LEGO pro holkyje na místě mít na paměti, že část stavebnic je univerzální. Často při výběru kostek LEGO nezáleží ani na pohlaví nebo věku, ale na zájmech a zálibách dítěte. Spoustu holčiček fascinuje motorizace a hračky na kolech, proto často volí sady s autíčky. Mnoho dětí tráví také hodně času v online světě, díky čemu je jim svět počítačových her hodně blízký a oblíbený. Dívky rády sáhnou po tom, co jejich vrstevnice a sadách, které jsou aktuálně populární. Jsou to např. kostky inspirované Minecraftem, Harrym Potterem či Marvel Avengers.

Ideální nápad na dárek

Výjimečné a famózní sady kostek LEGO jsou dokonalým a zajímavým nápadem na dárek pro holky. Zábava s kostkami je ideální a relaxační způsob na trávení volného času. Stimulují představivost a u skládání známých postaviček je možné odehrávat jejich role, používat jejich dialogy a napodobovat chování. Spousta dívek sní o tom se v budoucnu věnovat herectví.

Díky kostkám LEGO se jejich sny můžou splnit. Můžou se totiž stát svými oblíbenými hrdiny. Ideálními nápady na dárek mohou být známé a oblíbené sady, např. se známou a oblíbenou Elsou z pohádky Ledové království, případně také LEGO® | Disney 41166 Elsa a dobrodružství s povozem, LEGO® DUPLO 10920 Čajový dýchánek Elsy a Olafa, LEGO® ǀ Disney 43199 Elsa a zámecké nádvoří.

Možností je spousta. Dobrým tipem bude určitě nechat se vést zálibami a oblíbenými pohádkami a postavičkami mladé dámy. Poskládané sady se ideálně hodí k zábavě s jinými dětmi, rodiči a jinými rodinnými příslušníky. Stavebnice LEGO skládající se z mnoha dílů a složitější stavby budou skvělým nápadem na dárek pro starší dívky! Spolu s kostkami nebo jako samostatné dárky můžete věnovat také klíčenky se známými a oblíbenými postavičkami. Určitě půjde o krásný a originální dárek!

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 49 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář