Kolíčkový král

Her, při nichž děti stojí v kruhu, existuje nespočet. Pokud se ale k tomu přidají ještě kolíčky na prádlo, je jich výrazně méně. Každý jistě bude chtít být kolíčkový král, nebo ho bude chtít co nejvíce oškubat. Jak si kdo povede? Budou úspěšnější ti, kteří chtějí dotyčného uprostřed nejvíce obrat, a nebo jedinec se zavázanýma očima vyhraje?

Hráči se postaví čelem do kruhu. Uprostřed je jeden se zavázanýma očima a všude na oblečení má připevněné prádelní kolíčky.

Jeho úkolem je vydržet po stanovený časový limit s co možná nejvíce kolíčky na oděvu. Ostatní naopak chtějí pro sebe získat co nejvíce kolíčků. Po zahájení hry se mohou hráči ke kolíčkovému králi opatrně přibližovat a snažit se mu vzít kolíček z oblečení. V případě úspěchu si jej zanesou bokem do domečku a až poté mohou jít pro další.

Pokud se ale kolíčkový král dotkne někoho z okrádajících, chycený hráč vypadává (nebo se musí jít oživit). 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,1/5. Hodnotilo 637 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář