Logopedie hravě s tiskátky

Kategorie: Logopedie

To, že logopedie už dávno není "jen" o R a Ř, nejspíš většina z vás zaznamenala. Téměř u všech dětí, které na logopedii dochází, je potřeba zároveň s řečí "dopilovat" i další oblasti - hrubou a jemnou motoriku, orientaci v prostoru, zrakové a sluchové vnímání a paměť. Nedostatek v jedné schopnosti totiž do jisté míry ovlivňuje schopnosti další.

Mám pro vás pár nápadů na zpestření vašich domácích LOGO chvilek.

Máte doma tiskátka? Poradím vám, jak z nich udělat skvělou LOGO pomůcku, která poslouží k rozvoji slovní zásoby, jazykového citu, porozumění, prostorové orientaci, zrakové a sluchové paměti. Vyzkoušejte doma:

Tiskátkový diktát pro předškoláky:

ANO - NE hádanky:

Ohýbej se tiskátko:

 

Utvoř větu:

 Zapamatuj si:

Poslouchej pozorně:

 

Já jsem svoje tiskátka pořídila v obchodě TIGER. Vy se nebojte využít tiskátka, která vám leží doma.

 

Přeji vám hodně zábavy, Zuzana z LogopedieJINAK

 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,2/5. Hodnotilo 439 návštěvníků

Zuzana Blažková

Zuzana Blažková

Jmenuji se Zuzana, jsem šťastná maminka Aničky a klinická logopedka. Ráda pracuji s lidmi a má práce mě baví. Jsem autorkou stránek LogopedieJINAK, které najdete na facebooku https://www.facebook.com/logopedieJINAK.cz/ Chtěla bych s vámi sdílet logopedii tak, jak ji vidím, cítím já. Logopedii, která není "jen" o tdnce a tdubce. Logopedii, která se prolíná s mnoha dalšími obory. Logopedii, která se dotýká všech věkových kategorií. Logopedii, která je hravá. Logopedii, která baví. Logopedii JINAK, která je tady nyní i pro vás. V současné době jsem na mateřské dovolené. Od roku 2011 pracuji v soukromé ambulanci, kde se věnuji dětem i dospělým. Nedostatek motivace je častou překážkou efektivní terapie, proto je důležité, abychom v průběhu terapie všichni táhli za jeden provaz :). Motto: "Slovo "nejde" neexistuje. Kde je vůle, tam je i cesta." Budu ráda, pokud se stanete mými pravidelnými čtenáři.

Přidejte komentář