Malí gymnasté v pokojíčku

Kategorie:

Raději byste viděli děti zdravě se pohybovat a cvičit, než sedět shrbené u počítače či s tabletem v ruce? Chcete, aby vaše děti trávily čas zdravěji a efektivněji? Máme pro vás řešení. Inspirovat můžete svoje děti domácí hrazdou HomeFit z produkce GabiGym.

Vztah k pohybové aktivitě se vyvíjí již od raného dětství, a proto bychom měli děti cíleně vést k aktivnímu způsobu života. Pravidelná pohybová aktivita je nezbytná nejen jako prevence dětské obezity, ale je základní podmínkou dobrého zdraví a zdravého životního stylu.

V dnešní době, kdy děti raději hrají videohry, než aby vyvíjely nějakou fyzickou aktivitu, je důležité motivovat je k jakémukoli pohybu. Dopřejte svým ratolestem možnost všestranného pohybu v domácích podmínkách a uvidíte, jak se promění v pohodové a veselé děti. Neboť jak jistě víte, při cvičení tělo produkuje tzv. endorfiny – hormony štěstí, díky kterým budou mít vaše děti dobrou náladu a optimistický pohled na svět.

Jakou tedy hrazdu máme na mysli? Jen hrazdu na cvičení? Ne ne … multifunkční zábavné cvičební náčiní do pokojíčku 4 v 1! Skvělé řešení nejen pro malé gymnastky a gymnasty v domácím prostředí.

Jaké jsou tedy přednosti a možnosti využití této domácí hrazdy? Záleží jen na vás a vaše děti, čemu dáte přednost. Využívat můžete těchto variant:

  1. Ideálně na cvičení gymnastických cviků
  2. Pro zavěšení široké škály závěsných prvků jako např. provazový žebřík, visutá hrazda, gymnastické kruhy, kovový kruh, houpačky, boxovací pytel apod.
  3. Nosné tyče slouží malým tanečnicím jako pomůcka k tanci či v dnešní době velice populárnímu cvičení u tyče – PoleDance a PoleFitness
  4. Kreativní děti si díky konstrukci postaví stan, díky kterému prožijí neobvyklé dobrodružství v teple domova

Velkým bonusem této hrazdy je možnost výškového nastavení – máte až 7 možností výškového umístění horizontální tyče – hrazdy, v rozpětí od 70 - 190 cm nad zemí, vždy 20 cm od sebe.

Kovová konstrukce je rozepřena mezi stropem a podlahou s možností (ne nutností) stropního ukotvení.

Navíc máte možnost zvolit si své vlastní barevné provedení kovové konstrukce.

Možná sami uznáte, že tato novinka je ideální lákadlo, aby děti dobrovolně odložily své oblíbené mobily, tablety, televize … a šly si zacvičit nebo se houpat. Pokud jim tuto cvičební pomůcku dopřejete, uvidíte, jak mají svá tělíčka ohebná, pružná, posilněná právě díky cvičení na hrazdě.

Bližší informace naleznete na stránkách: www.GabiGym.eu

Na těchto stránkách si můžete vybrat z širší nabídky atraktivních novinek; neméně je zajímavá např. Mini tělocvična FunFit – viz toto krátké video:

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 905 návštěvníků

Lenka Sobková

Lenka Sobková

Je autorkou interiérových produktů směřujících k fyzické aktivitě dětí zábavnou formou - mini tělocvična, hrazda, kolotoče ... pro domácnosti i mateřské školy. Vymýšlení nových produktů ji nesmírně baví, má spoustu dalších nápadů a těší se na jejich realizaci. www.GabiGym.eu

Přidejte komentář