Medvěd na lovu

Každý z nás se bojí velikého hrozivého medvěda. Touto hrou si hráči nepřiblíží pocit setkání se s medvědem, spíše své schopnosti ukrýt se a zůstat co nejdéle neodhalen. Hra se hodí jak do tmy, tak lze hrát i za šera či mírného světla.

Jeden z hráčů se pro jedno kolo stává medvědem a odejde čekat za dveře.

Ostatní hráči se před ním snaží skrýt do bezpečí. V dané místnosti si vyberou místo, kde se schovají a tam čekají dokud hra nezačne. Jakmile jsou všichni hráči schovaní, zhasne se světlo a vpustí se do hry medvěd. Ten buď nevidí díky tmě, která již nastala a nebo pomocí šátku, který si za dveřmi připevní na oči, tak aby neviděl. Jeho úkolem je najít všechny hráče, kteří se před ním skrývají a poznat po tmě kdo to je. Hra končí v momentě, kdy medvěd najde všechny hráče nebo pokud dosáhne předem stanoveného časového limitu.

Můžeme si zahrát více kol. Tak schválně. Koho medvěd nenajde?

 

 

Foto: Clipart Library

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,9/5. Hodnotilo 542 návštěvníků

Jan Unger

Jan Unger

Jsem student Gymnázia v Brně. Více než 4 roky působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Hostěnicích. Věnuji se sportu především atletice a psím sportům. S programem "Zabav-Děti" mám hodně společného. Věřím že tento projekt pomůže spoustě lidem, kteří pracují s dětmi.

Přidejte komentář