Motivační tříminutovky - aktivizace skupiny

Kategorie: Recenze

Při práci se skupinou dětí je vždy dobrá jakákoliv nová inspirace. Ať už se kolektiv dětí okolo vás mění či nikoliv, rozhodně je vhodnější aktivity obměňovat a nezůstávat neustále u těch stejných. Velké množství inspirace jistě nabídne kniha z nakladatelství Portál.

Při výuce dětí nebo i ve volnočasových kroužcích, kdy je potřeba po nějakou dobu udržet pozornost dětí, je nutná motivace a pozornost dětí. Všimnete-li si, že vás nikdo neposlouchá, někteří si hrají s mobilem, tiše si mezi sebou povídají a nebo zasněne hledí pryč, je vhodná doba na životabudič (tříminutovku).

Sbírka obsahuje jednoduché aktivity a hry, které zvládnete bez přípravy a nezaberou mnoho času. Máte tak možnost v dětech rozproudit energii a nebo ji naopak usměrnit tak, jak potřebujete. 

Hry se dají využít při nejrůznějších příležitostech, ať už jako vedoucí skupiny dětí nebo třeba i námět pro malou dětskou oslavu,

Knihu plnou inspirace můžete hned najít a objednat na stránkách nakladatelství Portál.

 

 

 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,1/5. Hodnotilo 534 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář