Naučte se kreslit roztomilé obrázky

Kategorie: Recenze

Jak už název knihy napovídá, půjde o jakési návody a rady, jak docílit při kreslení roztomilých výsledků. Výtvarnice a autorka knihy Angela Nguyen popisuje postupy, jak na papír nakreslit vše, co vás napadne.

Více jak sto stran postupných kroků k docílení pěkného obrázku začíná samozřejmě úvodem. Autorka vysvětlí, jak lépe docílit roztomilých tvarů. Ukáže základní proporce lidského těla, jeho pózy či výrazy v obličeji. Po různých typech oděvů či povolání přejde ke zvířecí říši. Přes psy a kočky dovede čtenáře k delfínům a motýlům. K dokonalému obrázku jsou často zapotřebí i budovy či drobné předměty.

Chopte se sami nebo s dětmi knížky a začněte vesele tvořit nejrůznější roztomilé obrázky! A kde knihu sehnat? Zajděte na stránky vydavatelství Zoner Press, na nichž najdete i samotnou knížku.

 

 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 198 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář