Originální vánoční přáníčka, které můžete mít i vy!

Máte chvilku volného času a ještě nemáte přáníčka na Vánoce? Tak je tento článek právě pro vás! Vyrobte si papírová přáníčka v pohodlí domova.

V dnešním článku bych se s vámi ráda podělila o zajímavé nápady, jak si vyrobit vánoční přáníčka. Návody jsou ke zhlédnutí ve videu. Nápady můžete buďto dělat úplně stejné a nebo je můžete různě vylepšovat a zdokonalovat k obrazu svému. Můžete použít materiály, které máte zrovna po ruce, nebo si nějaké dokoupit podle potřeby. Já přáníčka tvořila převážně spontálně, proto bych někoho nerada nutila do naprosto stejných přáníček, protože každý si rád vyrobí něco svého, ale myslím si, že jako předloha od které se můžete odpíchnout nebo nabrat inspiraci je fajn.

Převážně jsem používala materiály, které jsem měla doma a zbyly mi z předešlého tvoření. Na tvoření podobných přáníček jsou nutností tyto materiály a pomůcky: Barevné papíry, lepidlo na papír, barevné čtvrtky, ozdobné fixy, vata, nůžky, tužka, třpytky. Co si pořídíte dál, je už na vás. Já jsem moc ráda uvítala samolepky. Koupila jsem si je minulý rok na e-shopu se samolepkami. Samolepky můžete sehnat i v dobrých papírnictvých, které vaše přáníčka určitě skvěle ozvláštní.

S přípravou vám mohou pomoci i děti, protože kvůli tomu tu vlastně jsme. Tato práce jim rozhodně pomůže rozvýjet kreativní myšlení a na nějakou dobu je zabaví. Rodiče a prarodiče budou z těchto přáníček určitě nadšení a budou si je pyšně vystavovat a ukazovat návštěvám. 

Všem vám přeji krásné prožití vánočních svátků a budu se na vás těšit u dalšího videa a článku. 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,8/5. Hodnotilo 812 návštěvníků

Jana Svobodová

Jana Svobodová

Autorka žije tvorbou různých DIY pro děti i starší. Její dalšími zálibami jsou: kreslení, malování, grafika, tvorba videí apod. Studuje na UHK obor Grafická tvorba - multimedia. Další ukázky tvorby můžete vidět na Youtube kanále: https://www.youtube.com/dzejnart

Přidejte komentář