Osvěžující hra plná vody!

Během letních dnů mnohdy děti i dospělí ocení hru, při které se nemusí příliš přemýšlet a navíc se účastníci ochladí. Jednoduchá bojovka ideální na letní parní dny s jedinou pomůckou. Chcete-li parádní zábavu, stačí si s předstihem zajistit potřebné věci a radost dětí i během horkých dnů je na světě.

Hra má opravdu jednoduchý princip. Hráči se rozdělí na skupiny, ať už dvě nebo více. Každý tým dostane předmět, který se snaží ubránit ve svém domečku. Jak už asi mnozí tuší, úkolem pro tým je mít na konci hry nejvíc předmětů ostatních týmů. 

Nezaměnitelnou pomůckou jsou dále vodní balónky. Ty se dají pořídit v nejrůznějších obchodech. Pokud ale máte ještě dost času do začátku hry a chcete mít hodně balónků za nízkou cenu, navíc se skvělým systémem plnění, můžete si objednat zde. Balónky přijdou z Číny a věřte, že zábava je poté mnohonásobně větší. Ozkoušeno. (v 1 balení je skutečně 111 balónků, na pořádnou hru je dobré počítat zhruba jedno toto balení na 4-5 hráčů, pokud chceme hrát trochu déle).

Balónky naplníme a rozdělíme mezi týmy. Hra může vypuknout. Kdo se dostane do cizího domečku, je v něm nesmrtelný. Poté se snaží rychle vyběhnout k sobě a nebýt zasažen. Kdo je míčkem zasažen a zamokřen musí nesený předmět položit či vrátit do domečku majitele a jít se oživit.

Závěr hry má tu nevýhodu, že následně musíme herní území vyčistit od zbytků balónků jejich posbíráním. 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,9/5. Hodnotilo 513 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář