Přehazování výbušných granátů

Nikdo nechce mít na svém území bomby, které mohou každou chvíli explodovat. Jenže takhle to mají oba soupeřící týmy, proto je rázem na světě akční hra.

Ať už jsme v místnosti nebo někde venku, vytvoříme herní území, které rozpůlíme. Na každou polovinu se postaví jeden tým.

Bomb budeme potřebovat alespoň dvojnásobek, než kolik je hráčů, aby to byla pořádná zábava. Bomby mohou představovat tenisové míčky nebo jiné předměty. Jsme-li uvnitř a nemáme žádné potřebné pomůcky. můžeme použít ponožky hráčů. Každý hráč si sundá ponožky a po jedné je srolujeme a zabalíme, čímž vytvoříme takový malý zmuchlaný balónek.

Na každé polovině bude na začátku stejný počet bomb. Po odstartování se hráči snaží přehazovat bmby na sopeřovu polovinu.

Hraje se tak dlouho, dokud organizátor (vedoucí,..) neodpočítá 3 - 2 - 1 - STOP. Poté všichni přestanou hrát a spočítají se bomby na každé polovině. Vyhrává ten, kdo má méně bomb. Můžeme hrát několik kol, počty bomb na každém území můžeme zapisovat a na konci vyhlásit absolutního vítěze.

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,1/5. Hodnotilo 348 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář