Retro hračky - s čím jste si hráli?

Kategorie:

Každý z nás byl někdy malý. V minulém století, kdy jsme vyrůstali, existovala celá řada různých hraček a her. Vzpomenete si na nějakou z nich? Nezapomeňte na konci článku vyplnit dotazník, prosím.

V dobách, kdy ještě neexistovali nejrůznější chytrá zařízení jako dnes, děti vyrůstaly na nejrůznějších hračkách a věcech, které tehdy byly dostupné.

Jednu dobu byl velkým hitem třeba Merkur - zajímavá stavebnice, z níž šlo vykouzlit téměř cokoliv. Nebo dnes poměrně populární a všude dostupné LEGO. Myslíte si, že vaše děti znají jejího předchůdce? Dokázali by si pohrát s nějakou retro hračkou / hrou?

Připravili jsme si pro vás krátký dotazník. Za každé vyplnění budeme velmi rádi. Navíc jeho vyplněním se automaticky zapojíte do soutěže o Igráčka - oblíbenou a legendární postavičku, jejíž historie sahá až do sedmdesátých let minulého století.

Soutěž končí ve středu 25. 1. 2017 v 18:00. Dotazníky zaslané po tomto termínu již nebudou zařazeny do slosování, Vaší odpovědi si ale přesto budeme vážit!

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,2/5. Hodnotilo 752 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář