San Marino - bezpečný hazard

Usedněte ke stolu a zahrajte si bezpečný a bezrizikový hazard. Sázení a podobné hazardní hry často vytváří špatné návyky, proto je dobré formou této hry dětem ukázat a varovat je před potenciálním rizikem. Může se také jednat o zábavnou hru vhodnou pro odreagování od každodenního shonu.

Jednu hru by měli hrát dva hráči, samozřejmě lze ale zapojit i větší počet k jednomu stolu, nechceme-li vytvářet několik hracích stolů, kde u každého z nich hrají vždy dva proti sobě.

Hra má celkově 5 kol. Každý hráč dostane na začátek 50$. Tyto peníze musí povinně každý v průběhu všech pěti kol prosázet. Sázka vždy probíhá tajně tak, aby to soupeř nevěděl.

prvním kole musí každý vsadit nějakou částku. V ostatních kolech není sázka povinná, avšak na konci hry musí mít hráč vsazených všech 50 dolarů.

Po každém kole se porovnají sázky - hráč, který vsadil více, si do zisku připočítá svoje vsazené peníze, peníze soupeře a prémii daného kola (prméni začíná na 5$ a s každým dalším kolem roste o 5 dolarů). Vsadí-li oba stejně, do zisku si každý připočítá svoji vsazenou částku a prémii si rozdělí na poloviny.

S penězi získanými se již sázet nesmí! Podle celkové zisku se pak určí hráč, který vyhrává.

Příklad:

 

KOLO Sázka A ($) Sázka B ($) Prémie ($) Zisk A ($) Zisk B ($)
1 10 1 5 16 0
2 10 0 10 20 0
3 10 10 15 17,5 17,5
4 10 15 20 0 45
5 10 24 25 0 59

 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,2/5. Hodnotilo 381 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář