Šimonovy pracovní listy

Kategorie: Recenze

Představujeme soubor pracovních listů, které obsahují úkoly pro děti předškolního věku a prvňáčky. Desítky stran plné nejrůznějších úkolů vybídne děti k procvičení například základních znalostí čí grafomotoriky.

Kalendářní rok 2018 přinesl již 26. vydání těchto pracovních listů. Právě sešit s číslovkou dvacet šest obsahuje úkoly pro děti ve věku 5 - 7 let. Děti si procvičí grafomotoriku, časovou a prostorovou představivost,zrakové a sluchové vnímání. Autorky také uvádí, že sešit je zaměřen jak pro leváky, tak i praváky. V dnešní době již není trendy děti přeučovat na praváky, tudíž tento pracovní sešit je vhodný pro každého!

Šimonovy pracovní listy 26 naleznete a můžete objednat zde na stránkách nakladatelství Portál.cz.

Předchozí vydání nese titul Hravá grafomotorika, v níž se děti aktivně zapojí do kreslení hravých a veselých obrázků. Cílem těchto úkolů není napodobování tvarů, ale uvolnění ruky a fixování správného držení psacích potřeb. 

Šimonovy pracovní listy 25 jsou rovněž dostupné na stránkách Portálu.

Šimonovy pracovní listy 24 naučí děti něco o zvířátkách v přírodě. Kromě faktických informací je u každého tvora jednoduchá písnička, většinu živočichů mohou děti poznat pomocí hádanky. Zvířecí říši zastupuje dvacet živočichů, ať už se jedná o hmyz, ptáky či domácí mazlíčky.

favorite_border Přidat do oblíbených

Stáhnout přílohu

Přiložené soubory mohou stahovat jen přihlášení uživatelé! Přihlásit se

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 253 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář