Na začátek vytvoříme stejně početné skupiny. Každý tým by měl mít kolem sebe dostatek místa a prostoru - lepší je tedy hrát ve velké místnosti nebo na volném prostranství. Hrajeme na několik kol.

V každém z nich zadáme vždy jiný počet a druh částí těla. Například: 4 nohy, 3 ruce a 2 hlavy. Hru odstartujeme a tehdy začíná úkol každého týmu. Musí se uskupit tak, aby na zemi měli právě 4 nohy, 3 ruce a 2 hlavy. Tedy někdo někoho chytne za nohy a ten stojí třeba jen na rukou, někdo k tomu opře i hlavu atd. Variací na to, co a kolik se má dotýkat země je velká spousta. Na internetu se jistě dají dohledat zajímavé počty, avšak je dobré vymýšlet to přímo na místě podle počtu členů ve skupině.

Po konci kola udělíme body. První tým dostane tolik bodů, kolik je týmů ve hře. Takto body stupňujeme, takže poslední tým dostane jeden bod. Pokud ale úkol nesplní, bod nedostane žádný.

Tip..

Nebojte se vymyslet kombinace končetin i s nejrůznějšími částmi těla. Zapojte zadky, záda nebo i dílčí části končetin - například ukazováček, ucho atd.. 

Ohodnoťte tento článek

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 402 návštěvníků

Štítky:   teambuilding