Teambuilding #4: Malování poslepu

Čtyřčlenná skupina musí pomocí jedné ruky nakreslit zadaný obrázek. Ovšem kreslit může jeden člověk a to ten, který má zavázané oči. Kdo si s tímto problémem poradí nejrychleji?

Jak se dá asi očekávat, musíme vytvořit čtyřčlenné skupiny. Ne vždy to ale počet dětí dovolí, proto se dá přijmout i varianta, že skupina bude mít tři členy.

Ve skupině se určí jeden člověk, který bude mít zavázané oči. Na druhou ruku se mu navážou tři provazy (provázky), kterými mohou ruku ovládat ostatní členové, kteří vidí. Vidící členové dostanou předlohu, kterou mají pomocí ruky nevidícího kamaráda nakreslit.

Po odstartování mohou všechny týmy začít kreslit. Jakmile vyprší buďto časový limit nebo jeden z týmů zahlásí STOP (můžete si zvolit variantu), vyhodnoté se všechny výtvory a vybere se nejlepší. Pokud to dovolí čas, pozici nevidomého by si mohli vyzkoušet všichni.

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,1/5. Hodnotilo 650 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář