Tvoříme papírové diamanty

Máte rádi blyštivé diamanty? Nebo se vám alespoň líbí jejich tvar? Sice ne pravé diamanty, ale jistými napodobeninami si můžete vyzdobit interiér. Pojďte si je společně vyrobit! Je to jednoduché.

Podíváme se na postup výroby pěkné interiérové dekorace, kterou si jednoduše dokážete vyrobit doma. Jsou to diamanty z tvrdého papíru.

Na tvorbu budete potřebovat: vytištěný motiv diamantu (pdf naleznete v infopopisku u videa po rozkliknutí videa na Youtube), tvrdší papír, akrylové barvy, lepidlo na papír, Herkules, třpytky, pravítko, knihařskou kost nebo lžičku, lak na vlasy, nůžky.

Postup: Vytiskněte si předlohu na tvrdší papír (např. 160g/m2) a poté si vystřihněte diamant. Slepte diamant, tak jak to vidíte ve videu. Nechte lepidlo uschnout a připravte si věci pro finální úpravu papírových diamantů. Já jsem používala stříbrné a fialové třpytky, které jsem aplikovala na Herkules a na poslední diamant jsem malovala galaxii pomocí akrylových barev. Galaxii jsem po zaschnutí doplnila o třpytky, které imitují hvězdy a krásně se třpytí.

Pokud budete mít nějaký lepší nápad jak si diamant vylepšit, můžete nám dát vědět do komentářů a pochlubit se vašimi nápady a kreativitou.

Přeji vám příjemné tvoření.

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,8/5. Hodnotilo 881 návštěvníků

Článek jste již hodnotil/a. Vaše hodnocení: 4/5

Jana Svobodová

Jana Svobodová

Autorka žije tvorbou různých DIY pro děti i starší. Její dalšími zálibami jsou: kreslení, malování, grafika, tvorba videí apod. Studuje na UHK obor Grafická tvorba - multimedia. Další ukázky tvorby můžete vidět na Youtube kanále: https://www.youtube.com/dzejnart

Přidejte komentář