Vampýrkova neléčitelná sluneční alergie | Skutečné záhady - 6. díl

Adámek s Magdalénkou se seznámili s dalším Pidišpínovým mazlíčkem. Zahnáni do kouta dokázali, že si dovedou poradit v každé situaci, i když jsou vystaveni ohni a chorobě, na kterou podle Literky neexistuje lék.

Pamatujete si, jak jsem si vyzvedávala Adámka s Magdalénkou v kanceláři ohněm značně pošramocené paní ředitelky?

Tak dnes jsem si děti v její kanceláři vyzvedávala opět. Jenže tentokrát ony vypadaly, jako by je protáhnul komínem, zatímco paní ředitelka byla ztělesněním elegance a čistoty. Bílý nažehlený límeček košile položený na klopě prudce elegantního saka přímo ozařoval.

Stav dětí mě dost znervóznil. Zvláště proto, že jsem si nemohla nevšimnout šedivého dýmu, jenž se vznášel nad školní střechou.

Že by v tom tentokrát nebyly nevinně?

Kompletní příběh naleznete v přiloženém PDF souboru.

 

favorite_border Přidat do oblíbených

Stáhnout přílohu

Přiložené soubory mohou stahovat jen přihlášení uživatelé! Přihlásit se

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,9/5. Hodnotilo 366 návštěvníků

Martina Macháčová

Martina Macháčová

Autorka Martina Macháčová ve svých příbězích spolu s jejími dvěma dětmi líčí neuvěřitelnosti skryté v úplně obyčejné základní škole. A děti, jako praví svědci, zachycují ty nejdramatičtější okamžiky ve svých obrázcích. Příběhy se zrodily na základě několika nevysvětlitelných zážitků, z nichž se mohl vyvodit jediný logický závěr: ve škole žijí skřítci. A jak se později ukázalo, skřítkové jsou ten nejmenší problém.

Přidejte komentář