Vesmírné luštění a doplňování

Kategorie: Recenze

Soubor pracovních listů koncipovaných především pro žáky 2. a 3. tříd, zabaví se s ním ale jistě všechny děti z prvního stupně ZŠ. Hravou formou se děti seznámí s planetami a dalšími objekty nejen Sluneční soustavy. Článek obsahuje také ukázku, co vše v tomto pracovním sešitu najdete!

Průvodcem celého sešitu je mimozemšťan Qark a jeho kamarád Xyl. Děti mohou luštit křížovky, písměnková domina, číselné spojovačky nebo také řešit bludiště či doplňovačky.

Uvnitř jsou obsaženy informace o vesmíru, nejbližší hvězdě planety Země, z čeho jsou okolní planety vytvořeny nebo také co na nich najdeme.

Sešit vznikl v rámci celoročního projektu pro školní družinu na téma Vesmír. Vy si jej můžete pořídit na eshopu nakladatelství Portál. Níže si můžete stáhnout i tři úkoly z tohoto souboru úkolů a rovnou s dětmi vyzkoušet! 

 

favorite_border Přidat do oblíbených

Stáhnout přílohu

Přiložené soubory mohou stahovat jen přihlášení uživatelé! Přihlásit se

hodnocení

Průměrné hodnocení: 2,9/5. Hodnotilo 76 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář