Výroba zasněžené šišky

Decentní a poměrně snadno vyrobitelná zimní či Vánoční dekorace domů, do třídy, do klubovny, zkrátka kamkoliv dovnitř. Připravte si pár pomůcek, trochu času a jdeme na to! Jak si takovou zasněženou šišku lehce vyrobit prozradí následující řádky.

Ať už je za okny sníh a chceme si i trošku něj "donést" dovnitř nebo pokud si chceme navodit zimní atmosféru, není vůbec složité si interiér vyzdobit šiškou se zasněženým efektem. 

Předem si seženeme několik borových šišek a koupíme bílou latexovou barvu

Do kelímku či misky si dáme část barvy a lehce naředíme vodou - nechceme docílit toho, že barva bude vodová, ale aby se dala snáze roztírat. Záleží také na konkrétní barvě, pro začátek můžete ředit v poměru 4:1 a případně dle konzistence si poměr upravit dle potřeby. 

S rozmíchanou barvou obarvíme konce šupin šišky. Pro aplikaci zvolíme spíše menší štětec, kterým se nám lépe vymezí plocha, kterou barvou natřeme. 

Výsledné produkty necháme dobře uschnout a následně s nimi můžeme vyzdobit požadované místo. 

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 386 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 10 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář