Vzhůru za zvířátky do zoo!

Kategorie: Výlety

Ještě několik dní trvají pro děti prázdniny. Počasí se mění, proč si ale neudělat výlet do zoologické zahrady a podívat se na zvířátka i během zimy?

Velká spousta zoologických zahrad nabízí právě koncem roku různé speciální akce pro návštěvníky. V Brně či Praze můžete přijít na komentované krmení, kde se dozvíte spoustu zajímavých a třeba i nových informací. Jiné zahrady například nabízí různé vánoční dekorace či úpravy, právě na tyto dny volna. Dvůr Králové nyní zdobí mohutný vánoční baobab.

Stejně jako po celý rok, tak i v tuto dobu budete mít možnost v některých zoo narazit na čerstvá mláďátka různých zvířat. Ve Zlíně se v létě narodila dvojčata pandy červené, které až nyní mohou návštěvníci tamní zahrady spatřit.

Ústí nad Labem ohlásilo nový přírustek v podobě mláděte orangutana, kterého můžete s celou rodinou pozorovat přes sklo.

Vezměte děti do nějaké nejbližší zoo, aby se podívaly na nejrůznější živočichy a užijte si tento vánoční čas. Jistě i v jiné zoologické zahradě, která není výše zmíněná, objevíte nějaké novinky či speciální akce během prázdnin.

favorite_border Přidat do oblíbených

hodnocení

Průměrné hodnocení: 3,0/5. Hodnotilo 454 návštěvníků

Michal Kuba

Michal Kuba

V červnu 2016 jsem založil projekt "Zabav-Děti". Jeho primárním cílem je nabízet inspiraci pro práci s dětmi. Je určený především rodičům, učitelům, vychovatelům a vedoucím kroužků. Více než 6 let působím jako vedoucí ve skautském oddíle v Brně.

Přidejte komentář