Výsledek hledání

Zbav se jich!

Jednoduchá stolní hra na odreagování a současně také výzva pro každého soutěživého jedince! Jedině dobré hody kostkou mohou vést k rychlému vítězství!

Číst dále

Strážce kbelíku

Jednoduchá aktivita na vyplnění volného času, odreagování nebo také rozhýbání! Takto všelijak můžete hru Strážce kbelíku zařadit do programu, ideálně venku, uvnitř by hra neměla takový spád.

Číst dále

Řecké ostrůvky

Kdo by nechtěl vlastnit ostrůvek? Můžete si tam dělat co chcete, postavit cokoliv, zkrátka o všem rozhodovat. Tato lehce soutěžní hra nabízí celou řadu ostrůvků, jejichž majiteli se mohou hráči stát! Pravidla nejsou nijak zapeklitá.

Číst dále

Vybíjená - vylepšení klasické "vracečky"

Dejte dětem míč a zavelte k vybíjené. Velká většina bude nadšená, přeci jen soupeření mezi sebou děti baví. Pro libovolný počet hráčů je ideální tzv. vracečka, kdy jedna hra může trvat opravdu dlouho. Je vhodné ji hrát venku na velkém prostranství. Vylepšováky najdete na konci článku.

Číst dále

Eggball: házení křehkým vejcem

Čím víc se týmu daří posílání vejce, tím se obtížnost stupňuje. Aktivita zpevňuje týmového ducha. Rovněž se dá použít jako icebreaker, pokud máte skupinu lidí, kteří se doposud neznají.

Číst dále

Hra na prostředníčka

Přesnost, pečlivost a trpělivost. Kdo se dokáže dostat rychle ven ze středu kruhu a kdo naopak díky přesným hodům se prostředníčkem nestane? Velmi známá a populární hra pro různé věkové kategorie!

Číst dále