Výsledek hledání

Obrovská kalkulačka pro všechny

Skvělý tip na vyplnění nějakého kratšího časového prostoru. Delší hraní příliš nepřináší velký progres, včetně vysvětlení je aktivita zhruba na 30 minut.

Číst dále

Kde je Kevin?

Sám doma? Kdepak, nepůjde o žádnou schovávačku či líčení pastí. Zcela jednoduchá a nenáročná hra především pro malé děti, ale i starší se dají namotivovat a hru si nakonec užijí.

Číst dále

Paměť na co nejdelší větu

Zapamatovat si větu, kterou vytvořili všichni hráči sedící v kruhu nemusí být tak jednoduché, zvlášť pokud se začíná čím dál tím víc natahovat.

Číst dále

Sněz co jen můžeš!

Tato hra je u dětí velmi oblíbená. Jakmile ji jednou poznají tak vězte, že na ni nikdy nezapomenou a budou ji chtít hrát opakovaně. V čem spočívá? No v jezení jídla.

Číst dále

Využijte podzim naplno!

Teplé letní dny jsou na nějakou dobu pryč. Přišel nám podzim a s ním velká škála barev, které můžeme vidět okolo nás především jako opadané listí. Proč toho nevyužít a udělat tak pro děti zajímavou činnost nebo rovnou soutěž?

Číst dále

Honička jako Tom a Jerry

Nenáročná hra na přípravu sloužící k rychlému vyblbnutí malých, ale i velkých dětí nebo dospělých. Stačí jen trochu volné prostranství nebo větší místnost a dostatek lidí.

Číst dále

Neprůstřelné alibi

Sjednotit odpovědi dvou lidí není vždy tak jednoduché. Zvlášť když otázky soudců (porotců) jsou nevyzpytatelné a záludné. Kdo obstojí a kdo bude muset za mříže?

Číst dále

Kouzelnický souboj

Dva soupeřící kouzelníci chtějí být lepší a rychlejší než ten druhý. Ne vždy je silněji vykouzlené kouzlo lepší.

Číst dále

Zkažený vejce

Zabavte všechny kolem, aby si nikdo nevšiml, že má za sebou zkažené vajíčko. To jinak daného člověka pošle doprostřed.

Číst dále

Věštění: vymyslete dětem zajímavý osud

Nejedná se sice o postup vedoucí ke správnému věštění, nenajdete zde zaručené praktiky, kterými se dozvíte pravdu, avšak pro herní činnost vám tyto nápady jistě pomohou. Vyvěštěte dětem nejrůznější věci, které je v životě potkají. Zajisté sklidíte úspěch.

Číst dále

Přiveďte elektřinu co nejrychleji do domácnosti!

Málokterá domácnost by dnes dokázala fungovat bez elektrického proudu. Postavte proti sobě dvě skupiny dodavatelů energií a nechte je soutěžit, kdo bude rychlejší při dodání elektřiny. Zabavíte takto děti při jakémkoliv čekání.

Číst dále

Zábavná hra na parné letní dny

Jste zrovna na táboře? Pořádáte v létě nějaké akce pro děti a hledáte inspiraci na hru s použitím vody, což skýtá možné osvěžení účastníků? Přečtěte si tento článek!

Číst dále

Ideální hra na parné léto

Hledáte inspiraci pro hru pro děti každého věku na parné odpoledne? Zahrajte si s nimi jednoduchou bitvu se stříkačkami a jistě sklidíte kladné ovace!

Číst dále

Domeček z karet

Další tip na klidovou činnost/hru, kterou zabavíte ať už skupinu dětí, nebo jednotlivce. Stačí vám balíček jakýchkoliv karet.

Číst dále