Vzhůru za zvířátky do zoo!

Ještě několik dní trvají pro děti prázdniny. Počasí se mění, proč si ale neudělat výlet do zoologické zahrady a podívat se na zvířátka i během zimy?

Číst dále

TIPY pro každého Ježíška!

Jistě se každý rok najdou noví Ježíšci, kteří přemýšlí, jak nejlépe a v který čas nachystat dárky pod stromeček. Získali jsme několik tipů a nyní je představíme.

Číst dále

Roztomilé párky v rohlíku

Znáte to, když jdete s dětmi po městě a náhle se objeví okénko, ve kterém můžete za pár korun pořídit párek v rohlíku? Proč si tuhle jednoduchou a oblíbenou pochoutku neudělat doma, pro menší děti je dobré udělat menší verzi tohoto pokrmu. A nepotřebujete na to žádné speciální nástroje!

Číst dále

Malí gymnasté v pokojíčku

Raději byste viděli děti zdravě se pohybovat a cvičit, než sedět shrbené u počítače či s tabletem v ruce? Chcete, aby vaše děti trávily čas zdravěji a efektivněji? Máme pro vás řešení. Inspirovat můžete svoje děti domácí hrazdou HomeFit z produkce GabiGym.

Číst dále

Zima přichází, nazout brusle!

Již nějakou dobu se venkovní teploty přibližují k nule, mnohdy i pod tuto hranici klesnou. Začátkem prosince hlásí otevření spousty kluzišť. Vemte děti a vyražte s nimi vstříc za zábavou, na bruslích si užije téměř každý.

Číst dále

Inspirace pro originální vánoční dárek

Děti dobrovolně zahodí počítač, vypnou televizi a půjdou si hrát! Utopie? Ne tak docela. Stačí, když se budou mít kde vyřádit za každého počasí. Ideální to je v teple domova. Dopřejte jim možnost pohybu v domácích podmínkách a uvidíte, jak se Vaše rozjívené, znuděné ratolesti mění v pohodové a veselé děti.

Číst dále