Výsledek hledání

Štafetový závod s nafukovacími balonky

Teambuildingová aktivita především na ven. Jedinou pomůcku, kterou si musíte na hru zajistit, je pytlík nafukovacích balónků. Potom už stačí najít přívětivé prostředí v přírodě anebo využít tělocvičnu či jinou prostornou místnost.

Číst dále

Koňské dostihy

Nenáročnou simulaci koňských dostihů můžeme využít například jako rozcvičku nebo na prosté vyblbnutí. Celý dostih si mohou řídit i děti!

Číst dále

Žralok útočí

Pohybová a částečně i kooperativní hra v rámci skupiny. Závodit na širém moři je jistě zážitek, ale co se může skrývat pod hladinou vody? Který tým bude nejúspěšnější a zároveň nejopatrnější?

Číst dále

Sloní chůze

Slon se většinou pohybuje pomalu. Při závodech se málokdo z hráčů bude pohybovat jako slon. Přidáme-li ovšem záludný prvek do závodu, rázem bude mít každý z hráčů problém běžet naplno, spíše využije sloní chůzi.

Číst dále

Posouvající zásobník

Často bývá jako nejlepší zábava zcela jednoduchá aktivita. Prostřídejte tak náročný program s něčím na odreagování. Minihra, při níž jsou jasně daná pravidla i její průběh. Dle libosti lze upravovat úrovně obtížnosti této hrátky.

Číst dále

[VIDEO] Zpráva ve vodě

Schovávání různých hádanek, šifer či klíčů se může po čase poněkud opakovat. Co takhle umístit papírek nebo lehký předmět někam, kam se děti dostanou až po vykonání úkolu? Zajímavá menší hra pro děti.

Číst dále