Výsledek hledání

Skutečný tower defense

Pro děti často známý typ hry zejména na počítači či mobilu - tower defense. Tato oblíbená strategická hra z virtuálního prostředí lze ale dobře převést do reality s její základní myšlenkou - obrana vlastní věže. Aktivita je dobře aplikovaná i například jako hříčka pro mnoho druhů sportovních tréninků!

Číst dále

Míčová desítka

Který ze soupeřících týmů dokáže vícekrát chytit míč bez dopadu na zem? Soutěžní hra s míčem nenechá žádného hráče v klidu. Nejen přesnost a šikovnost hodu je dobrým předpokladem pro vítězství.

Číst dále

Vracečka s cirkulárkou

Jednou z velmi oblíbených her je bezesporu vybíjená. Děti ji často hrají venku na hřišti, nebo i v rámci tělocviku. Můžeme ji znát v mnoha variantách. Nyní se podíváme, jak se hraje vybíjená-vracečka s cirkulárkou, přesněji řečeno jen s kotoučem této pily.

Číst dále

Trefování zavěšeného hrnce

Co vznikne spojením basketbalu, golfu a použitím libovolných kulatých pomůcek k házení? Na přípravu jednoduchá hra zabaví každého hráče, který rád soutěží a měří své dovednosti.

Číst dále

Dva kruhy a míč

Tato nenáročná hra se dá použít s dětmi všech věkových kategorií. Pokud potřebujete rychle vyplnit čas, rozhodně poslouží výborně.

Číst dále