Výsledek hledání

Výroba zasněžené šišky

Decentní a poměrně snadno vyrobitelná zimní či Vánoční dekorace domů, do třídy, do klubovny, zkrátka kamkoliv dovnitř. Připravte si pár pomůcek, trochu času a jdeme na to! Jak si takovou zasněženou šišku lehce vyrobit prozradí následující řádky.

Číst dále

Eskymácká honička

Akční hra ideální na zimu, na zasněženou a zatím neporušenou pláň. Vybudujeme několik vzájemně propojených cest a zábava může začít!

Číst dále

Pozor na tenký led!

Letošní zima přináší nízké teploty, což dovoluje bruslařům vyrazit kromě kluzišť i na zamrzlé vodní nádrže. Při výběru místa bruslení buďte si dobře ověřte, zda vámi zvolená vodní plocha má dostatečně silný led. Děti nenechávejte bez dohledu!

Číst dále

Vzhůru za zvířátky do zoo!

Ještě několik dní trvají pro děti prázdniny. Počasí se mění, proč si ale neudělat výlet do zoologické zahrady a podívat se na zvířátka i během zimy?

Číst dále

Zima přichází, nazout brusle!

Již nějakou dobu se venkovní teploty přibližují k nule, mnohdy i pod tuto hranici klesnou. Začátkem prosince hlásí otevření spousty kluzišť. Vemte děti a vyražte s nimi vstříc za zábavou, na bruslích si užije téměř každý.

Číst dále

DIY: Krásné svícny z jablek

Hledáte levnou a přitom krásnou dekoraci na podzim či zimu? Zkuste toto DIY a pusťte si domů trochu přírody. S přípravou vám mohou pomoc i děti.

Číst dále