Hry

Načerpejte inspiraci při vytváření programu pro děti každého věku. Připravte si hry pro děti, které je budou bavit a budou je chtít opakovat.

Stolní golf

Pohodová hra zejména do vnitřních prostor ke stolu, když je venku zima, nepříznivé počasí či jiné období, kdy je lepší být uvnitř. Postačíme si s několika míčky na ping-pong a plastovými kelímky. Máme vše připraveno? Zábava pro celou rodinu nebo velkou partu kamarádů může začít!

Číst dále

Karetní hra Spoons

V jakémkoliv ročním období můžeme usednout k této zábavné karetní hře. Netradiční a na pravidla jednoduchá hra dokáže zabavit děti i dospělé na několik okamžiků až hodin. Přichystejte si karty, lžičky a jde se na věc!

Číst dále

Hádanky pro děti #9

Seriál zaměřený na hádanky pro děti pokračuje svým devátým pokračováním. Opět jsou přichystány tři záludné úkoly, které jsou zapracovány do barevných obrázků. Poradíte si se všemi?

Číst dále

Vracečka s cirkulárkou

Jednou z velmi oblíbených her je bezesporu vybíjená. Děti ji často hrají venku na hřišti, nebo i v rámci tělocviku. Můžeme ji znát v mnoha variantách. Nyní se podíváme, jak se hraje vybíjená-vracečka s cirkulárkou, přesněji řečeno jen s kotoučem této pily.

Číst dále

Uteč průjmu - honička

Nejen slunné dny vybízí k pohybovým aktivitám a honičkám s dětmi na venkovním prostranství. Přinášíme další možné ozvláštnění klasických honiček, kdy se děti navzájem snaží pochytat či utéci. Tématická motivace průjmu navíc rozesměje nejednoho hráče.

Číst dále

Honička PO-MA-LU

Jedna z mnoha variant pro hru, v níž určitá skupina honí jinou skupinu. Tentokrát ale půjde o to, přetáhnout všechny hráče do svého týmu. Vyhrává nejpočetnější tým na samotném konci hry.

Číst dále