Foukací fotbálek

Představím vám hru vhodnou do interiéru. Najděte si volný stůl, okolo kterého nejsou židle, vezměte pingpongový míček a hrajte!

Číst dále

Jak si udělat vlastní tématické masky?

Tentokrát si ukážeme poměrně snadnou a levnou cestu k tomu, jak si vytvořit vlastní masku. Pokud potřebujete poradit, jak si vytvořit masku pro táborovou hru nebo jen na jednodenní program, jste tu správně!

Číst dále

Hit posledních dnů: Pokemon GO

Jistě každý se už alespoň doslechl, jaká mobilní hra je teď velmi populární. Jestli hádáte novou geolokační hru inspirovanou "starým" anime seriálem Pokémon, máte pravdu!

Číst dále

Hra podle knihy: Zabíječ skavenů

Každoročně se především v létě koná velké množství letních táborů. Na některých jsou děti ve stanech, jinde zase v chatkách a nebo se jedná o příměstské tábory. Všechny tyto typy táborů ale pojí jedna věc - celotáborová hra a vůbec motivace hrát a vyhrát! Tento první článek svého druhu popisuje hru pro starší děti, nejlépe od 11 nebo 12 let nahoru. Velká jeho část je inspirována příběhem knihy Warhammer: Zabíječ skavenů, děti si tedy prochází děj na vlastní kůži. Celý program byl rozložen do 14 dnů.

Číst dále

Lanové bludiště

Postavte z lan bludiště a dejte dětem za úkol v něm co nejrychleji posbírat určené předměty. Temné chodby mohou skýtat různá nebezpečí, překážky a další místa. Hráčům zavažte oči a vypusťte je dovnitř!

Číst dále