Zima přichází, nazout brusle!

Již nějakou dobu se venkovní teploty přibližují k nule, mnohdy i pod tuto hranici klesnou. Začátkem prosince hlásí otevření spousty kluzišť. Vemte děti a vyražte s nimi vstříc za zábavou, na bruslích si užije téměř každý.

Číst dále

Inspirace pro originální vánoční dárek

Děti dobrovolně zahodí počítač, vypnou televizi a půjdou si hrát! Utopie? Ne tak docela. Stačí, když se budou mít kde vyřádit za každého počasí. Ideální to je v teple domova. Dopřejte jim možnost pohybu v domácích podmínkách a uvidíte, jak se Vaše rozjívené, znuděné ratolesti mění v pohodové a veselé děti.

Číst dále

Podle čeho vybrat pro děti Mikuláše?

Pátý prosinec se již nezadržitelně blíží a s ním i příchod svatého Mikuláše. Pokud Mikuláš dětem řekne, co dělají špatně a trošku je postraší čert, často je tato návštěva velmi prospěšná. Děti nakonec dostanou za dobré skutky sladkosti a do příště se polepší.

Číst dále

Výlety po jižní Moravě #5: Oslavany- Zastávka

Je libo trasu výletu, kterou nezdoláte za hodinku? Chcete-li pobýt v přírodě o něco déle a dostat do nohou přes deset kilometrů, zbystřete! Pokud se bojíte příliš kopcovité cesty, mohu vás uklidnit. Nejnižší a nejvyšší bod našeho výletu mají rozdíl necelých 200 metrů.

Číst dále

Výlety po jižní Moravě #4: Podél Brněnské přehrady

Pro tuto trasu nemusíme nikam z jihomoravské metropole daleko cestovat, postačí nám linkou číslo 1 dojet na Přístaviště a odtud vyrazíme. Zpáteční cestu vyřeší autobus, který jede několik minut jednou mimobrněnskou zónou, tedy cesta do centra je otázka tří zón.

Číst dále