DIY

Čerpejte stále se rozšiřující sbírku nápadů a návodů, které nabízí všelijaké vyrábění s dětmi. Hledáte dekorace, různé výrobky nebo si chcete udělat jen klasickou výtvarku? Vybírejte z DIY návodů. Tvoříme a vyrábíme s dětmi nejrůznější věci. Chcete-li i vy sami přispět, využijte formulář v kategorii "Vložit program".

Jarní tvoření plné barev

Neznám snad nikoho, kdo by se netěšil na jaro. A proč si ten čas nezpestřit třeba jarním tvořením. Inspirace je kolem nás mnoho a já si pro vás připravila ptačí hnízdo plné barevných ptáčků.

Číst dále

Barevná květinka z rukou

Výzdoba v podobě nějaké rostlinky, kterou si vyrobíme s dětmi, je velmi častá. Zkusili jste si již vytvořit takovou rostlinku, která se hemží různými barvami a veškeré lístky jsou tvořeny obtisky rukou samotných tvůrců? Zajímavé nejen jarní tvoření s dětmi!

Číst dále

Tvoříme papírové diamanty

Máte rádi blyštivé diamanty? Nebo se vám alespoň líbí jejich tvar? Sice ne pravé diamanty, ale jistými napodobeninami si můžete vyzdobit interiér. Pojďte si je společně vyrobit! Je to jednoduché.

Číst dále

Vlastní vánoční ozdoby

Štědrý den se již kvapíkem blíží! Jistě již má velká část rodin koupený stromeček, který co nevidět bude zdobit. Co si ho takhle ozdobit vlastnoručně vyrobeným papírovým řetězem?

Číst dále

DIY - Vytvoř si vlastní balící papíry

Chcete s dětmi vytvořit něco, co ocení i vaši blízcí? Vyrobte si originální balící papíry a každý dárek dostane úplně jiný rozměr. Navíc to i skvěle zabaví vaše ratolesti na několik hodin.

Číst dále