DIY

Čerpejte stále se rozšiřující sbírku nápadů a návodů, které nabízí všelijaké vyrábění s dětmi. Hledáte dekorace, různé výrobky nebo si chcete udělat jen klasickou výtvarku? Vybírejte z DIY návodů. Tvoříme a vyrábíme s dětmi nejrůznější věci. Chcete-li i vy sami přispět, využijte formulář v kategorii "Vložit program".

DIY - Vytvoř si vlastní balící papíry

Chcete s dětmi vytvořit něco, co ocení i vaši blízcí? Vyrobte si originální balící papíry a každý dárek dostane úplně jiný rozměr. Navíc to i skvěle zabaví vaše ratolesti na několik hodin.

Číst dále

Svícen "sněhulák" pro zimní výzdobu

Vánoce se blíží, a každý už vymýšlí jak si to doma vánočně nebo zimně vyzdobit. Svícen ala sněhulák je jednoduchý výtvor, který si doma můžete vyrobit i s docela malými dětmi a uvidíte, že je to bude opravdu bavit.

Číst dále

Vlastní televizní pořad

Děti mají rády, pokud někdo starší (rodič, vedoucí, vzor,..) dělá pro ty mladší divadlo. Podobně tomu je ale i u vrstevníků. Oba případy si představíme v článku níže. Tato televize nebude zcela divadlem, ale něčím mnohem zábavnějším.

Číst dále

DIY: Krásné svícny z jablek

Hledáte levnou a přitom krásnou dekoraci na podzim či zimu? Zkuste toto DIY a pusťte si domů trochu přírody. S přípravou vám mohou pomoc i děti.

Číst dále

Podzimní skřítci vás budou bavit

Listí ze stromů již nekompromisně mizí, ale ještě je ho tam dost na to, abyste si z něj mohli něco pěkného vyrobit. Vždyť by bylo škoda si této podzimní nádhery pořádně nevychutnat.

Číst dále