Hry

Načerpejte inspiraci při vytváření programu pro děti každého věku. Připravte si hry pro děti, které je budou bavit a budou je chtít opakovat.

Měsíc a hvězdy

Jednoduchá pohybová hra s prvky teambuildingu a také pro lepší poznání se v libovolném kolektivu.

Číst dále

Kukačko, zakukej!

Pohybově nenáročná hra pro skupinu alespoň 4 či více hráčů. Mají děti v kolektivu natolik vyvinutý a bystrý sluch, nebo dokáží zamaskovat vlastní hlas a nebýt tak odhaleni?

Číst dále

Bobyho škola - online škola

Unikátní online aplikace, díky které si děti předškolního věku a žáci první třídy perfektně procvičí některé své smysly, díky čemuž lépe zvládnou samotnou první třídu základní školy a budou mít skvělou průpravu na následující ročníky. I na další třídy prvního stupně Bobyho škola myslí a stále připravuje nové kategorie a spousty cvičení.

Číst dále

Míčová honička

Hry jako je třeba ta na honěnou zná každé dítě a při nadměrném hraní může postupně přestat bavit. Kromě inspirací na zcela nové a neokoukané hry samozřejmě připravujeme tipy, kterými zpestřit jinak běžnou a ne zcela záživnou hru. Jak se hraje tato míčová honička?

Číst dále

Hádanky pro děti #7

V pořadí už sedmý díl ze série hádanek pro děti bude netradičně poměrně krátký. Níže najdete dva úkoly založené na podobném principu, avšak vždy s jiným klíčem ke správné odpovědi. Níže uvedené hádanky lze použít i při školní výuce, oba úkoly lze napsat například na tabuli a nechat děti přijít na odpověď. Vyřeší děti obě hádanky?

Číst dále

Knoflíková hra

Ať už venku svítí sluníčko a chcete s dětmi vyrazit ven, nebo máte k dispozici prostorný interiér, můžete využít tuto pohybovou hru s jednoduchými pravidly.

Číst dále